Randstad Polska sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Oferujemy praktyki w przyjaznej atmosferze, z gwarancją zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu tematyki HR. Mamy jednak swoje oczekiwanie: chęci i zaangażowanie!

Do biura Randstad w Pruszkowie poszukujemy:

praktykant/ka

Nr ref.: 11604
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:
  • prace administracyjno - biurowe
  • obsługa kandydatów
  • preselekcja CV
  • czynny udział w realizacji bieżących procesów rekrutacyjnych
  • wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach

Oczekiwania:
  • zaangażowanie
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR
  • chęć zdobycia doświadczenia w firmie doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
  • chęć poznania pracy konsultantów ds. rekrutacji
  • wysoka kultura osobista i doskonałe zdolności interpersonalne

Oferta:
  • bezpłatne praktyki
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • dynamiczna i ciekawa praca w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
  • bezpośrednia współpraca z doświadczonym konsultantem
  • możliwość poznania kultury organizacyjnej międzynarodowej firmy z branży HR
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)