Biuro Randstad w Międzyrzecu Podlaskim poszukuje:

praktykant/ka

Nr ref.: 29061
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:
  • codzienne wsparcie biura
  • przeprowadzanie selekcji aplikacji
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami
  • udzielanie informacji kandydatom na temat oferty pracy

Oczekiwania:
  • ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami
  • praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego
  • możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży
  • otwarta i przyjazna atmosfera w pracy

 Czas trwania praktyk oraz tygodniowy grafik dostosowywany jest indywidualnie. Praktyki są bezpłatne.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)