Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Do naszego biura zlokalizowanego na terenie Łódź Górna poszukujemy osób na stanowisko:

Praktykant/ka

Nr ref.: 42442
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

wsparcie Konsultantów Randstad w prowadzonych projektach rekrutacyjnych

kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami do pracy tymczasowej

prowadzenie dokumentacji kadrowej

prace administracyjno-biurowe

praca w systemie SAP

Oczekiwania:

chęć rozwoju w obszarze HR i pracy z klientem

motywacja do pracy i otwartość na nowe wyzwania

wysokie zdolności interpersonalne

Oferta:

ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami

doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla największych firm produkcyjnych na rynku polskim i międzynarodowym

wiedzę od najlepszych profesjonalistów w branży

praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego

otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy praktyki bezpłatne.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)