Opis stanowiska pracy

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.

Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Obecnie do naszego oddziału w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant/ka

Obowiązki / zakres praktyk :
*Dział rekrutacji tymczasowych do pracy za granicą:

-budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
-kontakt telefoniczny zainteresowanymi osobami
-weryfikacja znajomości języka angielskiego
-rejestracja kandydatów w bazie
-obsługa urządzeń biurowych
-archiwizowanie danych osobowych
-tworzenie i publikacja ogłoszeń

Oferujemy:

-zdobycie szerokiego doświadczenia w obszarze HR
-niezbędne narzędzia pracy
-po zdobyciu praktyk – referencje polecające

Wymagania

-systematyczność i samodzielność
-dobra organizacja pracy własnej
-wysoka kultura osobista
-znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym / bardzo dobrym
-gotowość do odbycia 3 miesięcznych praktyk

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja