Praktykant/ka w RECONNECT

RECONNECT

30-701 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo. Obecnie poszukujemy do biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Praktykant/ka

Oferujemy
Praktyki (bezpłatne) na okres 1-2 miesiąc
Możliwość zdobycia wiedzy i cennego doświadczenia zawodowego
Możliwość zdobycia pracy w naszym biurze w Krakowie po okresie praktyk
Poznawanie pracy z klientami z calej Europy
Pracę w młodym zespole

Wymagania

Kogo szukamy?
Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na poznawaniu narzędzi rekrutacyjnych, sprzedaży usług HR oraz przeprowadzaniu kompletnych procesów rekrutacyjnych. Celem Twoich działań będzie rozwój Twojej wiedzy. Mile widziana jest znajomość języków obcych.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja