Santander Bank Polska

PRAKTYKANT/KA W ODDZIALE BANKOWYM

Miejsce pracy: Inowrocław, Grudziądz, Brodnica, Toruń, Osielsko, Bydgoszcz, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski
W Santander oferujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży finansowej. Obecnie wdrażamy rozwiązania oparte o biometrię, blockchain i technologie pozyskiwane ze świata fintech. Szybko, bo agile'owo. Dlatego szukamy kolejnych specjalistów, którzy pomogą nam zbudować bank, w którym "bankujesz jak chcesz."

 Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11 na świecie pod względem kapitalizacji. Jeśli chciałbyś zostać częścią tej organizacji – weź udział w rekrutacji.

DO TWOJEGO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Nawiązywanie kontaktu z klientami w placówce bankowej
  • Wstępne badanie potrzeb klientów
  • Umawianie spotkań dla doradców oraz uczestniczenie w spotkaniach z klientami
  • Przekazywanie wstępnych informacji o produktach
  • Wsparcie klientów przy obsłudze bankomatów i stanowiskach usług elektronicznych
  • Udział w akcjach marketingowych oddziału bankowego
  • Wsparcie w bieżących zadaniach placówki

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Wysokiej motywacji do nauki i potrzeby osiągnięć
  • Chęci zdobywania doświadczenia w oddziale renomowanego banku
  • Łatwości nawiązywania i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich
  • Odpowiedzialności i zaangażowanie w podejmowane działania
  • Optymizmu i poczucie humoru
  • Dyspozycyjności 30-40 godzin w tygodniu przez minimum miesiąc
  • Uśmiechu :-)

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Bezpłatną praktykę w renomowanej instytucji finansowej
  • Uczenie się od najlepszych i wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres trwania praktyki
  • Możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
  • Pisemne referencje po zakończeniu praktyki wraz z informacją o zakresi wykonywanych zadań
  • Dla najlepszych – szansę zatrudnienia na stanowisku doradcy klienta w Banku Zachodnim WBK!