Praktykant/-ka w dziale rekrutacji zagranicznych z językiem francuskim

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Do naszego biura w Lublinie poszukujemy osób na stanowisko:

Praktykant/-ka lub Stażysta/-tka w dziale rekrutacji i realizacji zamówień zagranicznych.

Główne obowiązki:
- Udział w realizacji procesów rekrutacyjnych do projektów zagranicznych:
- Wsparcie działu realizacji zamówień w organizacji i zatrudnieniu ekip dla klientów zagranicznych (Francja, Belgia);
- Pomoc w tłumaczeniu na język francuski dokumentów aplikacyjnych kandydatów do pracy;
- Pomoc w tworzeniu skróconych profili kandydatów w języku francuskim;
- Pomoc w wykonywaniu innych prac administracyjno-biurowych.

Jeżeli jesteś:
- studentem IV, V roku lub absolwentem,
- lubisz pracę z ludźmi i jesteś osobą otwartą na wyzwania,
- chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR,
- znasz język francuski w stopniu przynajmniej dobrym,

Oferujemy:
- zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych, popartych referencjami;
- praktycznie wykorzystanie umiejętności językowych w codziennej pracy;
- otwartą i przyjazną atmosferę pracy;

Istnieje również możliwość odbycia płatnego stażu!

Oferta praktyk / stażu, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.