PRAKTYKANT/KA W DZIALE REKRUTACJI Z JĘZ. FRANCUSKIM- KRAKÓW

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-105, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OD ZARAZ

- wsparcie w realizacji i obsłudze projektów rekrutacyjnych
- wsparcie w zakresie działań kadrowo-płacowych
- wstępna selekcja kandydatów
- prace biurowe i administracyjne
- kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami

Wymagania

- znajomość języka francuskiego w stopniu średniozaawansowanym
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- zainteresowanie obszarem rekrutacji
- chęć rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
- dobra organizacja pracy
- samodzielność w działaniu
- wysokie zdolności interpersonalne
- mile widziani studenci i absolwenci kierunków: socjologia, psychologia, filologia francuska, zarządzanie

Oferujemy:

- płatne, 3 miesięczne praktyki w dziale rekrutacji
- docelowo stałe zatrudnienie po okresie praktyk
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę
- elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “praktykant z francuskim” w tytule wiadomości
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja