Praktykant/ka w dziale obsługi klienta niemieckojęzycznego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

• wsparcie rekrutacji Kandydatów;

- redagowanie i aktualizacja ofert pracy;

- selekcja napływających aplikacji;

- budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów;

• prace biurowo-administracyjne;

• wspracie przy wyszukiwaniu zakwaterowań dla pracowników;

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie;

• praktyczna znajomość pakietu Office;

Kogo szukamy?

• studentów lub absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich;

Oferujemy:

• umowę w ramach bezpłatnych praktyk;

• elastyczne grafik praktyk dostosowane do zajęć;

• czas trwania praktyki: 2 - 3 miesięcy;

• współudział w realizacji ciekwaych projektów;