LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.

Praktykant/-ka w dziale Finansów

LM Wind Power is the world's largest, independent supplier of blades for wind turbines, offering blade development, manufacturing and service and logistics. Approximately one in five turbines installed around the world has LM Wind Power blades.

LM Wind Power is looking for Trainee in Finance Department to be located in Goleniów. You will work in our Finance Department to support its functions. You will be a part of a large network within LM, and will cooperate with our headquarter. You will receive training and as you develop your skills, you will be able to take on increased responsibilities.

Zadania i obowiązki:

Jako Praktykant/-ka w dziale Finansów odpowiedzialny/-a będziesz przede wszystkim za wsparcie pracowników całego działu. Będziesz dedykowany/-a do pracy administracyjnej przy skanowaniu faktur, uzupełnianiu danych w raportach i zestawieniach, kompletowaniu dokumentów.

Kryteria naboru

Aby sprostać tym zadaniom należy spełniać kryteria formalne:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne
  • status studenta (najlepiej kierunków ekonomicznych)
  • prawo jazdy kat. B (dojazdy do pracy)
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, PP)
  • dyspozycyjność do pracy na ½ etatu (4h/dzień lub 3*8h/tydzień)
  • komunikatywność
  • umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej w dziale finansów
  • wynagrodzenie 1750 pln brutto (1/2 etatu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • i podniesienia kwalifikacji
  • możliwość zatrudnienia po realizacji praktyk
  • pracę od zaraz na okres 6 miesięcy
  • pracę 4h/dzień lub 3 razy w tygodniu po 8h
Please apply with the button on the right side of this job offer.
THE POSITION IS LOCATED HERE:

Goleniów
Do you have any questions?
Klaudia Krzemińska
Coordinator, Recruitment
Tel
+48 914351003
Mob
+48 500025298
klkr@lmwindpower.com
If you find the position interesting and have the qualifications needed, please APPLY as soon as possible.