Praktykant/ka w biurze tłumaczeń

APLOQ S.A.

Wrocław, 50-013, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń APLOQ S.A. poszukuje osoby, która chciałaby zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w naszym wrocławskim biurze.
U nas nie będziesz parzyć kawy – otrzymasz do realizacji własne projekty, poznasz narzędzia wspomagające pracę tłumaczy, pomożesz budować bazę tłumaczy, wykonasz drobne tłumaczenia i korekty.
Czas trwania stażu oraz godziny pracy są elastyczne, omówimy je podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Po stażu otrzymasz zaświadczenie/referencje. Zapraszamy!

Wymagania

-ukończone studia filologiczne bądź w trakcie ostatnich lat studiów,
-zdolność do szybkiego uczenia się,
-dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
-umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
-dyspozycyjność min. 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń. Dzięki bogatemu know-ho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja