In Temporis Polska Sp. z o.o.

Praktykant/ka - płatna

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praktyki / Staż

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie, do naszego oddziału w Katowicach, poszukujemy osób chętnych do zdobycia doświadczenia w branży HR.

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie rekrutacji na wybrane stanowiska w branżach: produkcyjnej, logistycznej, handlowej i innych
  • informowanie Kandydatów o aktualnych ofertach pracy
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • pomoc w pracach administracyjnych i biurowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek: socjologia, zzl, psychologia)
  • zainteresowanie branżą HR
  • umiejętności miękkie: komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w agencji pracy tymczasowej
  • elastyczne godziny współpracy
  • referencje po zakończeniu praktyki
  • praktykę płatną na okres wakacji
  • możliwość nawiązania współpracy po zakończeniu praktyki

Licencja agencji nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.