Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Wsparcie Konsultantów w realizacji procesów rekrutacyjnych;
- Organizację spotkań z Kandydatami oraz udział w rozmowach rekrutacyjnych;
- Analizowanie rynku pod kątem potencjału biznesowego i działań konkurencji;
- Dbałość o najwyższe standardy i jakość realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Wymagania

Oczekiwania;

- Absolwent lub student ostatnich lat studiów który jest zainteresowany rozwojem w obszarze HR;
- Zaangażowanie w realizacje zadań, wysoka motywacja do osiągania postawionych celów;
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
- Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Praktyki bezpłatne.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja