Praktykant/ka_dział HR

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Jeśli interesuje Cię rekrutacja, HR, praca tymczasowa ; jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a, lubisz angażować się w ambitne projekty, to czekamy właśnie na Ciebie!
Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do odbycia praktyk studenckich w naszej Agencji!

Praktykant/ka HR

Nr ref: prak/LUB/2017

Obowiązki:

Osoba odbywająca praktyki będzie miała możliwość poznania zasad funkcjonowania Agencji Pośrednictwa Pracy
wspomagania realizacji projektów rekrutacyjnych,
współuczestniczenia w procesie organizacji i zatrudniania ekip dla Klientów polskich
praktyka jest bezpłatna- odbywa się na zasadach wolontariatu w oparciu o umowę z uczelnią lub umowę absolwencką - trwa przez okres 1-3 miesięcy.

Wymagania:

Studenci IV lub V roku lub ewentualnie absolwenci;
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku pomiędzy 8 a 16 (elastycznie do możliwości);
Zainteresowanie tematyką rekrutacji i selekcji pracowników.

Oferujemy:

Możliwość współpracy z młodym, profesjonalnym zespołem;
Możliwość zweryfikowania posiadanej wiedzy w praktyce;
Zaświadczenie o odbyciu praktyk.

Oferta praktyk/ licencja agencji nr 1954

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.