Praktykant/ka-Dział HR/Projektów Rekrutacyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie do Agencji Zatrudnienia w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukujemy

PRAKTYKANTA/STAŻYSTY

Osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym, zdobyciem doświadczenia lub wzbogaceniem tematyki związanej z zasobami ludzkimi.

Zakres zadań:

• obsługa kandydatów i pracowników w oddziale

• budowanie bazy kandydatów

• udział w procesach rekrutacyjnych w tym: redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych i spotkań z wybranymi kandydatami

• analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych kandydatów

• prowadzenie administracji pracowniczej w tym prowadzenie akt osobowych pracowników

• udział w bieżących projektach oddziału

Kandydatom oferujemy:

• partnerską współpracę, chętnym - samodzielne i odpowiedzialne zadania

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji i zatrudnienia pracowników ( w tym wiedza z zakresu prawa pracy) w jednej z bardziej cenionych Agencji Zatrudnienia w Polsce

• Opiekuna, który będzie codziennym wsparciem merytorycznym.

• Referencje po odbytych praktykach niezbędne przy poszukiwaniu nowego zatrudnienia.

 Nasze oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie, preferujemy studentów i absolwentów

• wysoka kultura osobista

• gotowość do odbycia bezpłatnych praktyk w okresie nie krótszym niż trzy miesiące.

• dyspozycyjność min. 3 razy w tygodniu

• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

• dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

• doskonałe umiejętności interpersonalne,

• osoba lubiąca kontakt z ludźmi, otwarta, energiczna.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials