Praktykant/ka ds. Administracji i rekrutacji (praktyka bezpłatna)

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:
- Nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z klientami,
- Sporządzanie zleconych raportów, notatek, zestawień,
- Obsługa urządzeń biurowych: komputer, telefon, faks, poczta firmowa,
- Pomoc w realizowanych procesach rekrutacyjnych,
- Zamieszczanie ogłoszeń o pracę, kontakt z instytucjami rynku pracy,
- Prowadzenie pozostałych spraw administracyjno – biurowych.

Oferujemy:
- Możliwość poznania specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- Elastyczny program praktyk,
- Miłą i przyjazną atmosferę,
- Referencje po odbytych praktykach.

Wymagania:
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku – godziny do uzgodnienia,
- Zainteresowania w obszarze HR,
- Gotowość do nauki,
- Motywacja do pracy,
- Komunikatywność,
- Otwartość na nowe doświadczenia,
- Gotowość odbycia bezpłatnej praktyki.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.