praktykant/-ka - biuro Randstad Toruń

Randstad Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny produkcji, sprzedaży, łańcucha dostaw, administracji i obsługi klienta.

Do naszego oddziału w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 11581
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:
  • aktualizacja i segregacja aplikacji
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • wsparcie oddziału w bieżących projektach
  • prace administracyjno - biurowe

Oczekiwania:
  • chęć rozwoju w branży HR
  • motywacja do odbycia bezpłatnych praktyk
  • dyspozycyjność w godzinach 9:00 - 17:00 ( min. 20 godzin tygodniowo)

Oferta:
  • możliwości rozwoju
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny odbywania praktyk
  • możliwość uzyskania oficjalnego zaświadczenia i opinii na temat odbytych praktyk

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)