Praktykant Java Developer

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- przejdziesz przekrojowe, teoretyczno-praktyczne szkolenie Java,

- dołączysz do prawdziwych zespołów programistycznych i otrzymasz realne zadania,

- skorzystasz z doświadczenia architektów i programistów,

- popracujesz pod okiem doświadczonego w branży e-commerce lidera technologicznego,

- będziesz miał szansę otrzymania propozycji zatrudnienia bez udziału w procesie rekrutacji.

Wymagania

- studenci kierunków: informatyka, telekomunikacja, elektronika, ale również studenci innych kierunków, planujący swoją karierę w branży IT,
- podstawowa znajomość języka Java i SQL,
- dyspozycyjność w okresie odbywania praktyk (min. 30 godzin w tygodniu)

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy