Praktykant HR w zespole ds.rekrutacji krajowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Selekcja nadchodzących CV;
  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych;
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego i średniego szczebla;
  • Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń;
  • Wsparcie w realizacji bieżących projektów.

Jesteś studentem/tką lub absolwentem/tką studiów humanistycznych?
Interesujesz się zagadnieniami z dziedziny HR?
Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?
Jesteś osobą zmotywowaną do pracy, komunikatywną oraz otwartą?

Oferujemy:

  • Cenne doświadczenie zdobywane podczas bezpłatnych praktyk w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;
  • Referencje po zakończeniu praktyk;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne;
  • Elastyczny grafik dni oraz godzin praktyk;
  • Rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie w dziale HR i administracji;
  • Pracę w miłej atmosferze w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze w Gdańsku Przymorzu (biurowiec Alchemia).

Oferta dotyczy praktyk bezpłatnych.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej!

Numer referencyjny: PRA/01/2017/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.