Opis stanowiska pracy

Internetowa Telewizyjna Agencja Informacyjna poszukuje praktykanta.

OFERUJEMY:
• możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
• pracę w ambitnym, młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
• pozytywną atmosferę
• ciężką pracę wśród ludzi, którzy kochają to co robią

Staż ma formę wolontariatu. Nie jest płatny.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

• wykształcenia wyższego (bądź w trakcie studiów)
• samodzielności, dokładności i odpowiedzialności
• kreatywności
• doskonałych umiejętności komunikacyjnych
• nieszablonowego sposobu myślenia i lekkiego pióra
• niespożytych pokładów energii

Prezentacja firmy

Newsrm.tv – Jesteśmy kompleksową, multimedialną agencją informacyjną, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo