Praktykant ds sprzedaży usług konsultingowych

Tax Concept Doradztwo Podatkowe s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niezależną kancelarią doradztwa podatkowego - łączymy międzynarodowe doświadczenie zdobyte w największych światowych firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki z praktyczną wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Obecnie poszukujemy praktykantów do odbycia praktyki na stanowisku specjalista ds. sprzedaży usług doradztwa podatkowego. Praktykanci będą uczestniczyć w procesie sprzedaży (rozmowy telefoniczne z potencjalnymi klientami, przygotowywanie ofert) oraz w czynnościach pomocniczych wykonywanych przez doradcę podatkowego.

Studentom studiów magisterskich oferujemy:
• odbycie odpłatnej praktyki,
• możliwość uzależnienia wynagrodzenia od efektów pracy,
• zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży usług konsultingowych,
• możliwość poznania środowiska pracy doradców podatkowych w warunkach wysokich standardów pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie odbycia praktyki przez spółkę Tax Concept z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Włodkowica 10/9, 50-072 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne),
• zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy oraz komunikatywności,
• podstawowych umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
• zainteresowania technikami sprzedaży usług konsultingowych,
• umiejętności pracy w zespole,
• silnej motywacji do rozwoju osobistego i odpowiedzialności .

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną kancelarią doradztwa podatkowego - łączymy mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing