PRAKTYKANT DS. REKRUTACJI

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner Sp. z o.o., nr rej. 491- jest obecna na rynku polskim od 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze Oddziały zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Wrocławiu, Strykowie i Żyrardowie.

NUDZI CIĘ TWOJA OBECNA PRACA? STUDIUJESZ I CHCESZ SIĘ DALEJ ROZWIJAĆ?
LUBISZ STAWIAĆ SOBIE NOWE CELE I WYZWANIA?
INTERESUJESZ SIĘ ZAGADNIENIAMI HR I ZZL?
MASZ JUŻ ZA SOBĄ PIERWSZE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z LUDŹMI?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

Miejsce pracy: Stryków

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za
• wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,
• telefoniczny i bezpośredni kontakt z Kandydatami,
• przygotowywanie raportów z bieżącej pracy dla struktur APT oraz Klientów.

Oferujemy:
• płatne 3 miesięczne praktyki od 01.07.2017,
• możliwość stałego zatrudnienia po ukończeniu praktyk,
• możliwość rozwoju w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników,
• niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Wymagania:
• komunikatywność,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność planowania i organizowania czasu pracy,
• samodzielność w podejmowanych działaniach,
• mile widziani studenci ostatnich lat kierunków: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi / Psychologia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja