Praktykant ds. budowy baz danych

De Gruyter Poland Sp z o. o

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praktykanci współpracują z naszą firmą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Praktyka nie koliduje z innymi zajęciami, ponieważ praktykanci mają swobodę w planowaniu czasu pracy. Praktyka trwa minimum 120 godzin i jest nieodpłatna.

Zakres zadań:

  • Praca badawcza w Internecie - wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi oraz tworzenie baz danych
  • Wsparcie działań marketingowych wydawnictwa

Oferujemy:

  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką działania elektronicznego wydawnictwa naukowego
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych
  • List referencyjny w języku polskim i angielskim
  • Możliwość odpłatnej współpracy przy innych, odpowiadających predyspozycjom praktykanta zadaniach

Wymagania

  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dodatkowa znajomość innych języków będzie dużym atutem)
  • Łatwość poruszania się w środowisku internetowym

Prezentacja firmy

De Gruyter jest wydawcą akademickim o ponad 260-letniej tradycji.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo