Praktykant do zespołu projektowego (obszar marketingu - social media)

K2 Training

05-800 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WANTED!

Social media nie mają przed Tobą żadnych tajemnic?

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?

Umiesz i lubisz pracować samodzielnie?

Czekamy na kogoś, kto:
-> Udowodni, że jest pasjonatem social media i ma za sobą pierwsze doświadczenia z tym związane;
-> Skusi swoim „lekkim piórem”;
-> Urzeknie samodzielnością i zdyscyplinowaniem;
-> Onieśmieli umiejętnościami organizacyjnymi i koordynacyjnymi;
-> Zaskoczy swoją kreatywnością;
-> Wzbudzi uznanie chęcią rozwoju i ambicją;
-> Zarazi entuzjazmem.

Wymagania

Preferowani studenci kierunków marketing/reklama oraz pokrewnych, pragnący zdobyć doświadczenie w pracy projektowej.
Mile widziane także zainteresowanie tematyką rynku pracy i rozwoju zawodowego.

Jesteśmy pasjonatkami i razem tworzymy unikalny projekt „Zmiana (w) pracy”. Ale nie jesteśmy wszechwiedzące. Potrzebujemy osoby, która pomoże nam wzbić się na wyżyny social media!

W zamian za Twoje wsparcie w tym obszarze zaoferujemy Ci możliwość korzystania z naszego doświadczenia oraz kompleksową pomoc w wytyczeniu własnej ścieżki kariery (konsultacja CV, LM, symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, wizytówka online, audyt kompetencji, etc.).

Dołączysz? :)

Prezentacja firmy

K2 Training jest innowacyjną firmą szkoleniową wspierającą rozwój... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Coaching kariery/ konsultacje CV/LM/ wytyczenie ścieżki rozwoju kariery zawodowej
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media