Praktykant do agencji Public Relations na stanowisko redaktora portalu sportowego

Partner of Media Sp. z o.o.

00-719 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jednym z projektów realizowanych przez agencję Public Relations Partner of Media Sp. z o. o. jest prowadzenie portalu sportowego dotyczącego reprezentacyjnej piłki nożnej. Obecnie serwis przechodzi gruntowne zmiany, aby stać się serwisem polskich reprezentacji wielu dyscyplin.
W związku z rozwojem serwisu poszukujemy praktykanta na stanowisko redaktora, do którego zadań będzie należało kompleksowe wypełnienie treścią nowych części serwisu i zadbanie o zapewnienie wysokiej jakości kontentu na podstawie informacji pozyskanych z agencji prasowych.
Po zakończeniu praktyki istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisko redaktora do bieżącej pracy nad tworzeniem nowych treści serwisu oraz współpracy przy realizacji innych projektów agencji.
W pierwszych miesiącach oferujemy bezpłatne praktyki. Po ich zakończeniu, jeśli współpraca będzie układała się pomyślnie, możliwe jest zatrudnienie.

Oferujemy:
- pracę przy ciekawym projekcie
- możliwość współtworzenia jednego z ważniejszych portali sportowych
- współtworzenie strategii rozwoju serwisu
- możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych (w przypadku zatrudnienia)

Wymagania

Wymagania:
- zainteresowanie sportem –wymóg konieczny
- umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim
- cierpliwość przy monotonnym uzupełnianiu serwisu treścią przed jego uruchomieniem :)
- dokładność
- systematyczność

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/> Jesteśmy ekspertami od komunikacji marketingo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo