Opis stanowiska pracy

KFK-Services Sp. z o.o.

Oferuje możliwość odbycia praktyki studentom / absolwentom oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Księgowości w firmie świadczącej usługi z zakresu doradztwa podatkowego oraz ksiegowości. Odbywana praktyka jest płatna.

Wymagania

Wymagania:
1)Wykształcenie / kierunek kształcenia: Rachunkowość Zarządcza, Rachunkowość Finansowa;
2)Studenci min. 3 roku studiów lub absolwenci;
3)Chęć poszerzania wiedzy
4)Umiejętności: obsługa komputera - w tym pakietu MS-Office;

Prezentacja firmy

KFK SERVICES Sp z o.o. jest firmą świadczącą outsourcing biznesowy, czyl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż