Praktyka zdalna dla copywritera!

Net Ideas Sp. z o.o. Sp. k.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, sprzedażą i promocją w Internecie.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Copywriter (praktyki, praca zdalna)

Nr Ref.:Praktyka zdalna copywriter

Do obowiązków Copywritera będzie należało:

- pisanie artykułów,

- redagowanie treści tematycznych na serwisy internetowe

- tworzenie haseł reklamowych

- ścisła współpraca z opiekunem praktyk

Czas trwania praktyk: 1-3 miesięcy

Praktyki są bezpłatne.

Po zakończeniu praktyk wystawiamy zaświadczenie o ich odbyciu i referencje. Osoba, która wykaże się największym zaangażowaniem i ambicją otrzyma propozycję stałej i bardzo dobrze płatnej pracy na stanowisku Copywritera.

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i kreatywnego pisania artykułów z różnych dziedzin na podstawie znalezionych źródeł,

- sprawne posługiwanie się językiem polskim,

- dobra znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem (szczególnie włoskiego lub czeskiego)

- kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

- ambicja i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce