Praktyka zdalna dla copywritera

WhiteDotSeo.com Sp. z o.o.

00-019 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WhiteDotSeo Sp. z o.o.

Firma WhiteDotSeo zajmująca się publikacją treści i optymalizacją stron internetowych poszukuje chętnych do odbycia zdalnych praktyk na stanowisku Copywriter.

Do obowiązków Copywritera będzie należało:

- pisanie artykułów,

- redagowanie treści tematycznych na serwisy internetowe

- tworzenie haseł reklamowych

- ścisła współpraca z opiekunem praktyk

Czas trwania praktyk: 3 tygodnie

Praktyki są bezpłatne. Po okresie 3 tygodni, zostanie wybrany najlepszy praktykant, który otrzyma propozycję pracy stacjonarnej w naszym biurze w Warszawie

Po zakończeniu praktyk wystawiamy zaświadczenie o ich odbyciu i referencje. Osoba, która wykaże się największym zaangażowaniem i ambicją otrzyma propozycję stałej i płatnej pracy na stanowisku Copywritera.

Prezentacja firmy

Nasze osiągnięcia stawiają nas w czołówce agencji zajmujących się SEO na rynku. U nas znajdziesz kwintesencję branży: doświadczenie, znajomość zagadnień SEO oraz umiejętności. Nie udajemy, że wszystko wiemy najlepiej, ale dajemy naszym klientom możliwość sprawdzenia naszej umiejętności w praktyce.

Wszystkie nasze działania opieramy na zasadach panujących w Internecie, a narzędzia Google mamy w jednym palcu!

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i kreatywnego pisania artykułów z różnych dziedzin na podstawie znalezionych źródeł,

- sprawne posługiwanie się językiem polskim,

- dobra znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

- kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

- ambicja i zaangażowanie

Efektywność i synergia działania<br/><br/>Posiadamy doświadczony zespół,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 tygodnie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce