Praktyka w Oddziale OTTO Białystok

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

W związku z rozwojem firmy do naszego biura w Białymstoku poszukujemy osób chętnych do odbycia bezpłatnej praktyki zawodowej w dziale HR oraz dziale rekrutacji zagranicznych. Jeśli jesteś osobą pracowitą, ambitną oraz gotową do poświęcenia swojego czasu na zdobywanie pierwszych jakże cennych doświadczeń zawodowych- czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Opis stanowiska:
- bieżące wsparcie prac oddziału,
- obsługa Kandydatów do pracy,
- przygotowanie i zarządzanie dokumentacją personalną,
- praktyka od poniedziałku do piątku.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dokładność i precyzyjność,
- obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:
- umowa o praktyki płatne 300 zł/m-c
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- referencje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.