Opis stanowiska pracy

Wymagania:

• Kształcenie na kierunku rachunkowość bądź pokrewnym
• Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
• Umiejętność pracy samodzielnej
• Chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań
• Komunikatywność, dobra organizacja pracy
• Znajomość programów Symfonia mile widziana

Oferowane warunki:

• Bezpłatna praktyka
• Praktyka w młodym i zgranym zespole zgodnie z normą ISO 9001:2008
• Rozwój zawodowy
• Praca w oddziale w Gliwicach
• Dostęp do bieżących aktualizacji przepisów i interpretacji podatkowych oraz księgowych
• Możliwość zawarcia umowy o pracy po odbytej praktyce

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe JJ Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1992 roku. Te la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa