Praktyka w Kancelarii Adwokackiej

Kancelaria Adwokacka Jacek Trylnik

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Adwokacka przyjmie studenta II-V roku prawa na nieodpłatną praktykę na okres od 1 miesiąca do 3 miesięcy. Do zakresu obowiązków praktykanta należeć będzie w szczególności:

• Sporządzanie prostych pism procesowych;

• Wspieranie działania Kancelarii w prowadzonych sprawach;

• Poszukiwanie orzecznictwa w literaturze fachowej;

• Prace administracyjne wspierające sprawne funkcjonowanie Kancelarii;

• Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

• Dyspozycyjności ok. 3-5 h dziennie (elastyczne godziny pracy);

• Bardzo dobrej organizacji pracy;

• Skrupulatności, sumienności, odpowiedzialności za powierzone zadania;

• Wysokiej kultury osobistej;

• Zaangażowania w pracę.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy w Kancelarii Adwokackiej przy jednoczesnym dopasowaniu czasu odbywania praktyki do trybu studiów (po rozpoczęciu roku akademickiego), a także możliwości praktykanta.

CV wraz ze zdjęciem, proszę przesyłać na adres Kancelarii za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Kancelarie Adwokackie J. Trylnik i D. Śliwa są prężnie działającymi wroc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura