Praktyka w dziale redakcji Magazynu WESELE

Wydawnictwo Aidcas Sp. z o.o.

Kraków, 31-014, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisko redaktor wydawniczy będzie:

1. współpracować przy 3-miesięcznym cyklu tworzenia ogólnopolskiego kwartalnika Magazyn WESELE;
2. opracowywać materiały prasowe nadsyłane przez firmy;
3. pisać artykuły oraz leady do wybranych działów;
4. pozyskiwać mat. PR;
5. przygotowywać konkursy dla czytelników - opracowywanie pytań konkursowych oraz redagowanie opisów nagród;
6. pozyskiwać fundatorów do konkursów;
7. współtworzyć bazę tematów do kolejnych wydań;
8. uzupełniać bazy kontaktów wydawnictwa;
9. pomagać przy codziennej pracy biura

Wymagania

1. doświadczenie redakcyjne i/lub dziennikarskie
(preferowani studenci i absolwenci studiów humanistycznych);
2. "lekkie pióro";
3. sprawna obsługa komputera - pakiet MS Office (głównie Word i Excel);
4. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
5. samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
6. komunikatywność, elastyczność; kreatywność i innowacyjność
7. determinacja w realizacji powierzonych zadań
8. dyspozycyjność ok. 20 godzin tygodniowo

Po odbytych pozytywnie praktykach, dana osoba otrzymuje referencje oraz co miesiąc pakiety w postaci kosmetyków do wyboru.

Zgłoszenia przyjmujemy do 07.01.2015 roku.

Rozpoczęcie praktyk: ok. 20 stycznia.

Prezentacja firmy

Zamysłem Wydawnictwa AIDCAS było stworzenie kwartalnika, który po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 - 3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo