Praktyka/Staż w dziale handlowym

Uni-logistics Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Uni-Logistics Sp. z o.o.

Firma spedycyjna posiadająca siedzibę w Gdyni prowadzi projekt rekrutacyjny.
Poszukujemy pracownika do pracy w dziale sprzedaży na stanowisko:

Praktykant/Stażysta

Miejsce pracy: Gdynia, Warszawa, Tychy, Wrocław
Region: pomorskie, mazowieckie, śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:

▪ aktywna sprzedaż usług TSL,
▪ pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami istniejącymi,
▪ monitorowanie rynku,
▪ realizacja założonych celów,
▪ współpraca z działami operacyjnymi w celu kompleksowej obsługi klienta,
▪ sporządzanie raportów sprzedażowych,
▪ budowanie trwałych relacji biznesowych.

Wymagania

Wymagania:

▪ wykształcenie wyższe, w trakcie nauki
▪ bardzo dobra znajomość MS Office (word, excel, power point),
▪ biegła znajomość języka angielskiego,
▪ zaangażowanie, entuzjazm oraz determinacja w osiąganiu celów,
▪ bardzo dobra organizacja pracy,
▪ samodzielność, komunikatywność,
▪ dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo (między 8:00 – 16:00).

Oferujemy:

▪ pracę w zgranym, doświadczonym zespole,
▪ możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
▪ niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych,
▪ 3-miesięczne praktyki (zatrudnienie dla najlepszych)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.
U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Uni-logistics Sp. zo.o.- kompleksowy operator logistyczny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka