Praktyka lub staż stacjonarna lub zdalna różne kierunki - cała Polska

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości

Szczecin i cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo, konsorcjum firm: GAVIS sp. z o.o., ITC sp. z o.o., Europejskie Centrum Energii Odnawialnej, Akademia Sztuki Życia, Krajowy Instytut Rozwoju Gospodarki, oferują praktykę lub staż absolwencji w kilkunasti kierunkach, dopasowanych do profilu Twojego doświadczenia lub kierunku studiów.

Popularne obszary praktyki/ stażu: Ekonomia, Zarzadzanie, grafika, Filologia i Tłumaczenia, Inżynieria środowiska, Energetyka, Socjologia i Dziennikarstwo, itd...

Opisy kierunków praktyk / staży są dostępne na naszych portalch lub w przysłanej ofercie do kandydata.

Zdalna forma jest realizowana za pomoca specjalnie przystosowanej plaftormy, wspomagającej w komunikacji. Więcej informacji w trakcie procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz uzyskać zaświadczenie / referencje, potwierdzić swój udział w praktyce / stażu na uczelni i / lub zdobyć doświadczenie w odpowiedniej dla Ciebie dziedzinie godpodarki, zapraszamy.

Wymagania

Staż / praktykę oferujemy osobom młodym, ktorzy wykazują motywację do podjęcia praktyki / stażu, Staże i praktyki są nieodpłatne. Zapraszamy w szczególności studentów i absolwentom szkół i uczelni.

Prezentacja firmy

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości jest organizacją naukowo-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praktyki / Staż, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja