PRAKTYKA biurowa dla studentów - firma turystyczno-eventowa

Piotr Wawer Renowacja Dział Sztuki

Kraków, 31-104, małopolskie

Opis stanowiska pracy

WSTĘP:
3-miesięczne praktyki stacjonarne na pół etatu w biurze eventowym i podróży aktywnych: tematycznych, trekkingowych, rowerowych - w Polsce i na świecie. Organizujemy wyjazdy integracyjne, motywacyjne, eventy, konferencje. Czas pracy jest ELASTYCZNY, miejsce to zabytkowe CENTRUM Krakowa i częściowo z dowolnego miejsca (praca zdalna możliwa po uzgodnieniu z pracodawcą). Stawiamy na rzetelność i kreatywność, mile widziana inicjatywa we wspólnym tworzeniu firmy. Oferujemy różnorodność zadań, ciągły kontakt z prowadzącym, feedback, dopasowanie rozwoju praktyk do oczekiwań i motywacji praktykanta - do ustalenia w rozmowie.

DYNAMICZNY ROZWÓJ STANOWISKA PRACY I MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ (PŁATNEJ) WSPÓŁPRACY DLA WYBRANYCH OSÓB PO UKOŃCZENIU PRAKTYK.

Zajrzyj na strony - reporterevents.com oraz wyprawyzreporterem.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.

ZADANIA:
-> bieżąca pomoc w pracach biurowych, marketingowych i promocyjnych,
-> redagowanie treści,
-> korespondencja mailowa z klientami i kontrahentami,
-> pomoc w administrowaniu stron www (joomla) i kont na facebooku,
-> księgowanie dokumentów, tworzenie rezerwacji,
-> doraźne tłumaczenie treści stron www,
-> mile widziane własne pomysły na współtworzenie firmy.

CZAS:
Czas pracy jest elastyczny - do uzgodnienia z pracodawcą. Obejmuje pół etatu. Pracujemy w trybie zadaniowym, a więc liczą się wykonane obowiązki na koniec tygodnia. Raz w tygodniu rozliczenie.

MIEJSCE:
Spotykamy się w firmie przy ul. Felicjanek w Krakowie (między ul. Zwierzyniecką i Smoleńsk, Centrum). Część pracy - po uzgodnieniu - można wykonywać zdalnie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

UWAGA! Praktyki studenckie są nieodpłatne. Mają na celu obopólną wymianę korzyści, pomysłów, doświadczenia oraz poznanie kompetencji praktykanta przez pracodawcę. Praca jest stacjonarna, nie obejmuje wyjazdów turystycznych. Dla wybranych osób, po ukończeniu praktyki, możliwość dołączenia na stałe do zespołu firmy (wynagrodzenie prowizyjne i premiowe).

Wymagania

WYMAGANIA:
-> obsługa komputera: Pakiet Office, internet, facebook,
-> podstawowa wiedza z zakresu geografii świata i turystyki,
-> znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym w mowie i piśmie,
-> samodzielność w działaniu,
-> odpowiedzialność.

DODATKOWO:
-> mile widziana znajomość programów graficznych do przygotowywania materiałów promocyjnych firmy (foldery, ulotki, itp.) oraz chęć eksperymentowania w tej dziedzinie,
-> mile widziana znajomość joomli lub kodu CMS (administrowanie strony internetowej),
-> mile widziana łatwość w redagowaniu tekstów.

Prezentacja firmy

Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność organizatora eventów (media, sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka