Praktyka Asystent/-ka ds. administracji i księgowości

Agile Solutions Sp. z o.o.

50-541 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- porządkowanie, segregowanie i układanie dokumentów
- archiwizacja dokumentów
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- sporządzanie not korygujących
- wysyłka korespondencji
- wypełnianie urzędowych formularzy (US, ZUS, KRS)
- wprowadzanie dokumentów do systemu FK pod nadzorem księgowej
- prowadzenie teczek osobowych
- inne bieżące zadania zlecone przez zarząd lub księgową

Wymagania

- status absolwenta
- wykształcenie średnie, niepełne wyższe lub wyższe kierunkowe
- dokładność, skrupulatność, rzetelność
- chęć nauki oraz pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia

Oferujemy
- możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości
- miłą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Agile Solutions Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi z zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa