Pracuj w Niemczech jako Au pair /Mulheim /styczeń 2017

Prowork.PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rodzina poszukuje Au Pair do opieki nad 3 dzieci w wieku 2, 3 i 5 lat. Główne obowiązki - opieka nad dziećmi 30 godzin tyg. oraz drobne prace domowe. Au Pair ma zagwarantowaną możliwość uczęszczania na kurs j. niemieckiego.

√ 9-12 miesięczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny
√ zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie
√ bilet na komunikację publiczną
√ kieszonkowe 260 EURO miesięcznie
√ płatny urlop 4 tygodnie/rok
√ bezpłatny przejazd z Polski do rodziny w Niemczech
√ Au Pair w Niemczech otrzymuje też 600 Euro/rocznie na kurs j. niemieckiego!
√ bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Au Pair.

Wymagania

podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
wiek Au pair Niemcy 18-29 lat
doświadczenie w opiece nad dziećmi
chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego
Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Kandydatka na Au Pair musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż