Pracuj w Delikatesach EKOlogicznych

Smak Natury Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Szukasz pracy w branży z dużymi możliwościami rozwoju? Aplikuj do Nas

Smak Natury przez 17 lat funkcjonowania oferuje swoim Klientom to co najlepsze - żywność z certyfikatem ekologicznym.

Jako jeden z liderów rynku EKO żywności planujemy otwarcie kolejnego sklepu, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca-Kasjer

Chcemy Ci zaoferować:

  • pracę w miłej atmosferze i sympatycznym zespole,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • realną możliwość awansu w strukturach rozwijającej się firmy,
  • rozwój i możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • elastyczne godziny pracy w sympatycznym i młodym zespole,
  • zniżki na zakup produktów z naszej EKO oferty,
  • atrakcyjny system premiowy, możliwość korzystania z karty Multisport, premie świąteczne i inne benefity,

Twoje zadania to:

  • tworzenie przyjaznej atmosfery przez obsługę klienta i doradztwo w wyborze produktów,
  • dbanie o ekspozycję towarów,
  • obsługa kasy fiskalnej,

W wyniku reorganizacji związanej z otwarciem nowego sklepu, obecnie dostępne miejsca pracy to:

Delikatesy Smak Natury

  • Warszawa, ul. Redutowa (Wola)
  • Warszawa, Al. KEN (Ursynów)
  • Warszawa, Hala Koszyki (Śródmieście)

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV przez formularz kontaktowy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 501 224 294

Wymagania

Zależy nam abyś:

  • był osobą zaangażowaną i pełną pozytywnej energii,
  • lubił pracę z Klientem,
  • miał doświadczenie na podobny stanowisku lub był gotów się tego nauczyć.

Prezentacja firmy

Smak Natury Sp. z o.o. dystrybutor produktów ekologicznych i tradycyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta Multisport, premie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie