Pracuj jako Operator Produkcji w Strzelinie i zdobądź nowe doświadczenie - Wyszonowice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wyszonowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wyszonowice
Zakres obowiązków:
  • praca przy maszynach produkcyjnych;
  • montaż;
  • obróbka mechaniczna surowców.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej – nawet najmniejsze doświadczenie jest doceniane;
  • zaangażowanie i otwartość na nowe doświadczenia zawodowe.

Mile widziane, nie wymagane:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic bądź żurawi.

Oferujemy:
  • współpracę na podstawie umowy o pracę – cenimy sobie stabilność zatrudnienia;
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku – cenimy sobie work – life balance;
  • ubranie i obuwie pracownicze – chcemy jak najlepiej przygotować Cię do pracy na stanowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności – u nas szansę mają osoby nawet z najmniejszym doświadczeniem w pracy produkcyjnej;
  • korzystne premie –  aby dawać Ci jeszcze więcej motywacji do pracy.

Benefity:
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.