Pracowników Kuchni

Przyjaciele s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku ze zbliżającym się terminem otwarcia lokalu, poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą tworzyły Wytwórnię.
Więcej info o nas:
facebook.com/wytwornia.cafe

Menu będzie dość krótkie i sezonowe, a znajdą się w nim między innymi kanapki, ciasta, zupy, lunche na bazie potraw z grilla, sałatki, przekąski do piwa/wina.

Wymagania:

- Doświadczenie w gastronomii lub po prostu umiejętność gotowania
- Zainteresowanie tematyką kulinariów, śledzenie nowości, pasja do gotowania
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Uczciwość i zaangażowanie
- Umiejętność pracy w zespole
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- mile widziani studenci

Oferujemy:

- Możliwość tworzenia nowego miejsca na kulinarnej mapie Wrocławia
- Stabilne zatrudnienie
- Przyjazną i twórczą atmosferę
- Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z klauzulą o ochronie danych osobowych) wraz z kilkoma słowami na swój temat. Interesują nas głównie zainteresowania i doświadczenia kulinarne kandydata/kandydatki.

Prezentacja firmy

Cafe & Bar Wytwórnia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia