pracowników budowlanych na terenie UE

Operari

01-134 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

firma usług budowlanych działająca na terenie krajów UE poszukuje pilnie do pracy w delegacji :

murarzy od zaraz Niemcy 17€ netto/h
murarzy klinkierowych
cieśli szalunkowych
cieśli dachowych
zbrojarzy, malarzy
hydraulików
glazurników
monterów ogrzewania ( podłogowe i ścienne )
stolarzy
elektryków
osoby do wykończenia wnętrz kgipsy sufity podwieszane
oraz innych pracowników ogólnobudowlanych
zgłoszenia prosimy kierować z podaniem stanowiska , na które Pan aplikuje, przyspieszy to proces wstępnej rekrutacji

Wymagania

doświadczenie na stanowisku , mile widziana znajomość jęz obcego, własne auto wyłącznie do dojazdu na miejsce mile widziane, a także aktualne badania lekarskie

Prezentacja firmy

usługi budowlane na terenie UE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 2 lat
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15 200PLN - 18 325PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety, mieszkanie na nasz koszt, nadgodziny 15-19,50 € netto /h w gotówce tygodniowo
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie