pracownika zespołu sprzątającego w Sosnowcu-Pogoń

P.H.U. Credo

41-205 Sosonowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy, zaangażowanych w swoje obowiązki, umiejących szybko i sprawnie realizować zadania przy utrzymaniu czystości na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej w Sosnowcu dzielnica Pogoń.

Zapotrzebowanie: 2 osoby

Zakres obowiązków:

- sprzątanie klatek schodowych (zamiatanie i mycie).
- sprzątanie terenów zewnętrznych (chodniki)
- mycie okien
- roznoszenie rozliczeń do mieszkańców (skrzynki pocztowe)
- praca zgodnie z grafikiem
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych od 6:00 do 10:00.

Gwarantujemy sprzęt ręczny oraz mechaniczny, profesjonalne środki czystości, pomieszczenie socjalne, wsparcie doświadczonych pracowników.

Kontakt telefoniczny w godzinach: 8:00-15:00

CV prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy z poniższą klauzulą:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

Wymagania:

- zaangażowanie i dokładność
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność i chęć do pracy
- doświadczenie mile widziane
- współpraca zespołowa

Prezentacja firmy

Firma Credo jest w pełni profesjonalną oraz prężnie rozwijającą się fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
600PLN - 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis