Pracownika działu Lady Bielsko-Biała

Jobman Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Oferta pracy tymczasowej

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy na dziale z wędlinami, serami oraz mięsem.

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,

- umowę zlecenie

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym,

Wymagania

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)

- sumienność

- chęci do pracy

- umiejętność pracy w zespole

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)."

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie