Pracownik znanej firmy kurierskiej - Holandia

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Zrób karierę w znanej na całym świecie firmie kurierskiej! Szukasz pewnej i stabilnej pracy w znanej firmie? Świetnie trafiłeś! Praca na nocki zagwarantuje Ci zarobki nawet do 50% wyższe niż w innych firmach! Aplikuj już teraz!

Co mamy dla Ciebie?

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatki za pracę w nocy, zarobisz nawet do 50% więcej!

• Pracę na nocną zmianę – 18:00 – 01:00 oraz 23:00 – 07:00

• Możliwe nadgodziny, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

• Niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia u światowego lidera logistycznego!

• 40 euro zniżki na zakwaterowaniu, jeżeli go potrzebujesz! (Jedna z naszych najnowszych lokacji mieszkaniowych!)

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Pewną pracę w znanej globalnej firmie

Twoje zadania:

• Układanie paczek na taśmie

• Zbieranie paczek i układanie ich na paletach

Wymagania

• Znajomość angielskiego, która pozwoli Ci dogadać się z kolegami i z przełożonymi

• Dobra kondycja fizyczna

Firma w której będziesz pracować:

Niemiecka firma zajmująca się przewozem przesyłek i logistyką, działające w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich. Ma zasięg ogólnoświatowy i posiada oddziały w ponad 220 krajach.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.