Opis stanowiska pracy

Jedno z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce - Toya Golf & Country Club, które położone jest pod Wrocławiem jedynie 10 km od centrum miasta, 2 km od Krzyżanowic, to ponad 80 ha najwyższej jakości zieleni, która wymaga codziennej opieki.
Poszukujemy pracownika, który dołączy do zgranego i profesjonalnego zespołu
zajmującego się utrzymaniem terenów zielonych. Jest to praca fizyczna na powietrzu
wymagająca dobrej kondycji w różnych warunkach pogodowych. Pole pracuje 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie u stabilnego pracodawcy na umowę o pracę lub też możliwość
pracy na czas określony od kwietnia do października (termin rozpoczęcia pracy koniec marca/początek kwietnia 2018r.)
- szkolenie niezbędne do prawidłowego wykonywania pracy
- szkolenia BHP
- pracę wg grafiku (pn-pt 8-16, w tym przerwa śniadaniowa oraz dyżury w weekendy)
- wynagrodzenie 2000 zł netto/miesięcznie w trakcie 3 miesięcznego okresu próbnego
- pełne zaplecze socjalne
- ubrania robocze
- dodatkowe premie w zależności od zaangażowania

Wymagania

Oczekujemy:
- zaangażowania
- dyspozycyjności
- posiadania wiedzy z zakresu pielęgnacji terenów zielonych (koszenie traw,
przycinanie krzewów)
- pracy z dużymi kosiarkami
- wiedzy z konserwacji maszyn ogrodniczych

Własny transport (brak możliwości dojazdu komunikacja miejską).

Prezentacja firmy

Pole Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na pó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne