Opis stanowiska pracy

Jesteśmy ekipą, która od wielu lat pracuje w kawie :) Mamy największą w Polsce flotę mobilnych kawiarni. Mamy również markę kawy ziarnistej i lokale stacjonarne. Prężnie rozwijamy się i chętnie zaprosimy do współpracy osobę, która zajmie się kwestiami zamówień, magazynem, zaopatrzeniem i dostawami. Mile widziana osoba ze zmysłem technicznym.

OPIS STANOWISKA

Utrzymywanie relacji i współpraca z dostawcami. Realizowanie zaopatrzenia surowców, produktów, materiałów, narzędzi.

Utrzymywanie relacji z klientami.

Utrzymanie kultury magazynowej. Bieżący monitoring stanów magazynowych. Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi.

Realizacja zamówień i realizacja dostaw wg zaplanowanego harmonogramu.

Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru.

Kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem.

Budowanie procesów i procedur dla swojego działu.

Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych.

Dbanie o dobry stan pojazdu.

Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynu.

Obsługa systemów informacyjno-informatycznych.

Organizacja pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy.

OFERUJEMY

Pełny wymiar pracy od poniedziałku do piątku.
Auto służbowe.
Telefon i komputer służbowy.
A do tego świetną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Gwarantujemy rozwój osobisty. Pracę w oparciu o nowoczesny i uporządkowany system pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie i nielimitowany dostęp do kawy :) Plusów współpracy z nami jest zdecydowanie więcej!

KONTAKT Z NAMI

Wyślij swoje CV poprzez formularz.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest mobiConcept Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Giełdowa 12L, 52-438.Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wymagania

WYMAGANIA

Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność

Mile widziane kompetencje techniczne

Prezentacja firmy

mobiCafé to profesjonalne mobilne kawiarnie, obsługiwana przez zawodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie