Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik zakładów mięsnych

Miejsce pracy: Wortegem-Petegem

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy porcjowanie mięsa wieprzowego i wołowego, sortowanie porcji mięsa, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niezbędne jest komunikowanie się w języku angielskim oraz posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,32 EUR brutto/h, nadgodziny płatne są 150% oraz dodatek paliwowy. Praca w systemie dwuzmianowym.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.