Pracownik z językiem niemieckim do obsługi klientów niemiecko i angielskojęzycznych. Sprzedaż okien

2J

Gorzów Wlkp, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko
pracownik ds. obsługi klientów niemieckojęzycznych handlowiec w branży budowlanej, sprzedaży okien oraz innych produktów.

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego i lub angielskiego w mowie i piśmie, znajomość programów biurowych i internetu, samodzielność, komunikatywność. Sympatyczne usposobienie.

Zadania to pozyskiwanie i bieżąca obsługa klienta niemieckojęzycznego,
kontakt z klientem, odbieranie i wykonywanie telefonów, prowadzenie korespondencji e-mail, budowanie bazy danych klientów.
Mile widziana znajomość programów do wyceny stolarki okiennej.

Oferujemy:

ciekawą pracę
codzienny kontakt z językiem niemieckim w mowie i piśmie
stabilne warunki zatrudnienia oraz
konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, podstawa+premia.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Informujemy również że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego, w mowie i piśmie, znajomość programów biurowych i internetu, duża samodzielność, komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma z branży Doradztwo-Konsulting

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi