Pracownik z j. włoskim

Progresso Sp. z o.o.

Strzelin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:

• Wsparcie działów logistyki i produkcji, przygotowywanie dokumentów,

• Dbałość o obieg dokumentów,

• Przygotowanie zestawień i raportów,

• Wykonywanie tłumaczeń,

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie średnie,

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,

• Samodzielność i dobra organizacja pracy, operatywność

• Doskonałe zdolności komunikacyjne

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

• Interesującą i odpowiedzialną pracę,

• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM w języku polskim oraz włoskim. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa