Pracownik wysokościowy/ monter konstrukcji stalowych na wysokości

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, okolice Nijkerk , zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Nijkerk

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji stalowych na wysokości,
  • prace szlifierskie i konserwacyjne na wysokości,
  • wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych,
  • prace interwencyjne na wysokości, likwidacja zagrożeń.

Mile widziane:

  • własne auto,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie (GRATIS)
  • środki ochrony osobistej i sprzęt alpinistyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wysokie wynagrodzenie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • brak przeciwwskazań medycznych do pracy na wysokości powyżej 3,5 m.,
  • wysoka sprawność fizyczna,
  • język angielski - komunikatywny
  • chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • VCA.